restaurace ubytování venkovní terasa kulečník
stolní tenis sáňkování lyžařská škola pro děti i dpospělé TV se satelitem
sauna bazén se slanou vodou parkování (v bezsněžné sezóně)
WiFi možný pobyt se psy grilování, rožnění, táborák
bar zmrzlina lyžování běh na lyžích
T T T

Nabídka pro firemní zákazníky

    

Kapacitní možnosti, vybavení a dispoziční umístění chaty vybízí k uspořádání firemních akcí, jako jsou školení, výjezdní zasedání, teambuildingy, večírky a jiné incentivní a zábavné akce (divadlo, koncerty atd.) K dispozici máme plátno, projektor, flipchart, ozvučení ale i spoustu sportovního vybavení.

Dle Vašich požadavků připravíme několikachodové menu pro obchodní partnery, vnitřní i venkovní rauty, občerstvení v terénu, na svahu, během jednání anebo přímo do školící místnosti.

V příznivém počasí můžeme naši nabídku oživit venkovním grilovaním nebo rožněním  (např. zelenina, kuřecí, krůtí, vepřové, hovězí maso, ryby), rožnění (selátko, krůty, jehně) a jiných gastronomických aktivit na vysuté vyhlídkové terase.

Nabízíme přípravu a realizaci nejrůznějších outdoorových aktivit dle přání klientů. Včetně komplexního zajištění akce.

Naše reference:

Autocont, Stock Plzeň, DELL, GE Money bank, Česká spořitelna, Skanska, T-mobile, Eurotel, TQ3, Tesco stores, Tiscalli, VŠFS Praha, VŠP Ostrava, Masokombinát Krásno, SKF ložiska, Policejní prezidium ČR, Policení prezidium Spolkové republiky Německo, Advokátní komora Kutná hora, V-Plast, Skřivánek a mnoho dalších ...

 

 

Rádi Vám navrhneme a pomůžeme zrealizovat nejen, teambuildingový pobyt pro Vaši společnost s programen na míru, provedený profesionálními instruktory s příslušnými certifikáty odbornosti. Přesný program připravíme dle Vašich požadavků a očekávaných cílů. Můžeme být pro Vás skialpinistickými průvodci po hřebenech i krupiéry v kasínu, ve které změníme naší restauraci.

Naší dceřinou společností je agentura MWA která se specializuje na organizování sportovně, společenských akcí. Pokud máte zájem o nabídku kontaktujte nás.

Na jakýkoliv typ akce vám můžeme zajistit živou hudbu, DJ produkci, ohňostroj, masáže jako doplněk k relax programu v sauně, vířivce a bazénu s mořskou vodou.

Školení vám zpestříme zajištěním sportovních,
či zážitkových aktivit jako je jízda na terénních segwayích, terénních koloběžkách, pohyb na skákacích botech, dále kiting, dog trekking (trek se psem, který je vycvičen do týmu psího spřežení).

V zimě si můžete vyzkoušet  jízdu na skútru, skialpinismus, chůzi na sněžnicích, bobování
cestou, která měří více než 2km a zpět vás vyvezeme rolbou,  jízdu se psím spřežením a spoustu dalšího.

 

 
 
 

 

Pošlete požadavky prostřednictvím formuláře a do 24 hod obdržíte odpověď. V případě urgentnosti či nutnosti bezprostřední odpovědi na Vámi požadované otázky volejte +420 608 901 39O.

+420 608 901 390
portasky@portasky.cz
facebook

Velká Úpa č.p. 110
542 22
Pec pod Sněžkou

Portášky © 2024 Humlnet Creative, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace