restaurace ubytování venkovní terasa kulečník
stolní tenis sáňkování lyžařská škola pro děti i dpospělé TV se satelitem
sauna bazén se slanou vodou parkování (v bezsněžné sezóně)
WiFi možný pobyt se psy grilování, rožnění, táborák
bar zmrzlina lyžování běh na lyžích
T T T

Svatby - organizace a zajištění na klíč

Romantická svatba uprostřed Krkonošského národního parku! Obřad, hostina, následná party, ubytování hostů, první manželská noc - to vše na Portáškách!

A co víc? Nevěsta s ženichem si může užít první novomanželskou vyjížďku lanovkou. Slavit, hodovat, tancovat se může celou noc, protože zde rozhodně nikoho rušit nebudete.

Zajistíme vám obřad přímo na Portáškách, slavnostní hostinu, grilovačku či raut, svatební dort, koláčky, ale také živou hudbu, DJ-e, výzdobu, budete-li chtít třeba i ohňostroj, program pro hosty nebo dokonce přívoz ženicha či nevěsty vrtulníkem... Následující den bude připravena vyprošťovací polévka, nejen novomanželé si mohou užít relax ve vířivce, bazénu, či sauně.

Užijte si svůj „Velký den" na Portáškách!

My se postaráme, vy si budete užívat a bavit se!

Pro zjištění ceny dle vašich požadavků a volnosti termínu, prosíme, vyplňte formulář „rezervace - skupiny". Odpověď obdržíte do 24hod. V případě urgentnosti požadavku volejte +420 608 901 390.

 

+420 608 901 390
portasky@portasky.cz
facebook

Velká Úpa č.p. 110
542 22
Pec pod Sněžkou

Portášky © 2024 Humlnet Creative, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace