restaurace ubytování venkovní terasa kulečník
stolní tenis sáňkování lyžařská škola pro děti i dpospělé TV se satelitem
sauna bazén se slanou vodou parkování (v bezsněžné sezóně)
WiFi možný pobyt se psy grilování, rožnění, táborák
bar zmrzlina lyžování běh na lyžích
T T T

CZ - Restaurace

Příjemné domácí prostředí na Vás čeká u nás v restauraci, která je v provozu každý den od 11.00 do 23.00 hod - případně otvírací dobu prodlužujeme dle přání hostů. Kuchyň přijímá poslední objednávku v 18 hod.

Kuchyně nabízí široký výběr klasických českých a mezinárodních jídel, které jsou nabízeny formou polopenze, plné penze nebo výběrem z jídelního lístku. Pokud Vás neuspokojí jídelní lístek, lze připravit na Vaše přání různé druhy diet a specialit. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů včetně míchaných.

Kapacita restaurace je 50 míst. Pro ubytované hosty je samostatná místnost, kde se podávají snídaně, případně obědy i večeře. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na vyhlídkové terase pro 100 osob.

Součástí restaurace je kulečník, stolní fotbálek a šipky. Pro děti do 6-ti let je k dispozici dětský koutek, kde se děti mohou zabavit i bez rodičů. Celý prostor je pokryt signálem bezdrátové sítě WiFi.   

Grilování a rožnění

Při příznivém počasí připravujeme na objednávku grilování či rožnění (např. zelenina, kuřecí, krůtí, vepřové, hovězí maso, ryby), rožnění (selátko, krůty, jehně) a jiné gastronomické aktivity.   
  

+420 608 901 390
portasky@portasky.cz
facebook

Velká Úpa č.p. 110
542 22
Pec pod Sněžkou

Portášky © 2024 Humlnet Creative, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace