restaurace ubytování venkovní terasa kulečník
stolní tenis sáňkování lyžařská škola pro děti i dpospělé TV se satelitem
sauna bazén se slanou vodou parkování (v bezsněžné sezóně)
WiFi možný pobyt se psy grilování, rožnění, táborák
bar zmrzlina lyžování běh na lyžích
T T T

Narozeninové oslavy a výročí

Hledáte místo pro narozeninovu oslavu, oslavu výročí např. zlaté svatby, výjimečné události či dětskou party? Využijte možnosti oslavy v přírodě, na čerstvém vzduchu, na horách, v Krkonošském národním parku - na chatě Portášky!

Zajistíme vám raut uvnitř nebo na venkovní terase s výhledem do přírody, grilování či rožnění, živou hudbu, DJ-e, ohňostroj, program pro děti, včetně jejich hlídání, ale také frkaček, balónku a jiných věcí, co děti nutně na party potřebují. Ke své zábavě máte možnost využít vybavení chaty - kulečník, stolní tenis, fotbálek, šipky, ale také vířivku, saunu, bazén.

Pro děti je hned vedle restaurace dětský koutek, v prvním patře společenská místnost, kterou je možné přestavit na tělocvičnu - tedy prostor, kde se děti mohou pořádně vyřádit. Zároveň je zde DVD nejen na pohádky. Před chatou je dětské hřiště a velká trampolína. V případě příznivého počasí je možné dětem postavit skákací hrad nebo udělat táborák.

Oslavy pro malé i velké jedině na Portáškách!

Pro zjištění ceny dle vašich požadavků a volnosti termínu, prosíme, vyplňte formulář „rezervace - skupiny". Odpověď obdržíte do 24hod. V případě urgentnosti požadavku volejte +420 608 901 390.

+420 608 901 390
portasky@portasky.cz
facebook

Velká Úpa č.p. 110
542 22
Pec pod Sněžkou

Portášky © 2024 Humlnet Creative, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace