restaurace ubytování venkovní terasa kulečník
stolní tenis sáňkování lyžařská škola pro děti i dpospělé TV se satelitem
sauna bazén se slanou vodou parkování (v bezsněžné sezóně)
WiFi možný pobyt se psy grilování, rožnění, táborák
bar zmrzlina lyžování běh na lyžích
T T T

Pobyty pro rodiny s dětmi

Plánujete rodinnou dovolenou s dětmi a hledáte vhodné ubytování? Chcete také děti naučit lyžovat?
Taková dovolená má svá specifika, ale jelikož i my máme děti, víme, co je pro Vás i malé darebáky potřeba.

Portášky jsou pro rodinnou dovolenou s dětmi ideální po celý rok! 

         

 • Ubytování - nabízíme, nejen 2 pokoje vedle sebe, které jsou propojeny dveřmi. Tedy i na Portáškách můžete mít ložnici a dětský pokojík. Pro malá mimča nabízíme půjčení postýlky zdarma.
  Máme tu i rodinná apartmá. Od tří až po 11 lůžek (dětské postýlky nepočítáme). 
 • Pokoje pro rodiny i rodinky
  Máme pro Vás připraveno 8 rodinných pokojů, každý s vlastní koupelnou. Dětské postýlky, pro děti so 3 let, vám včetně lůžkovin připravíme do pokoje o který požádáte.
 • 1 x třílůžkové apartmá s vlastní koupelnou a WC s možností dvou přisýlek na rozkládacím gauči. Pokoj 15
 • 2 x dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC s možností propojení obou pokojů. Pokoje 16 a 17
 • 1 x dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC s možností propojení s dalším pokojem. Tím vzniká čtyř lůžkové apartmá. Pokoje 22, 23.
 • 1 x Rodinné apartmá pro 8 osob s koupelnou a 2 x WC. Apartmá má dva pokoje. Každý pro čtyři osoby (v jednom pokoji plnohodnotná palanda 90x200 cm). Pokoje č.: 5,6
 • 1 x rodinné aprtmá pro 11 osob s koupelnou s vanou a WC. Apartmá má tři pokoje. Dva pro čtyři osob a jeden třílůžkový. Součástí apartmá je soukromá, zastřešená a zeteplená  zimní krytá terasa s posezením pro 8 osob, s výhledem do údolí a na panoráma Černé hory.
  Na dovolenou přibalte babičku, dědu, sestru nebo třeba i bratrance. O vás všechny se postaráme. Oni se dočasně postarají o vaše prcky. A včichni si to u nás užijete.
 • Pokud jsou vaše děti starší a nevyžadujete "full konfort", pak je tu pro vás ubytování "Klasik". Dvoulůžkové a čtyřlůžkový pokoj, každý s umyvadlem. Sprchy a WC přímo přes chodbu.
 • Strava pro děti - připravujeme dětské menu na každý den (Menu jsme schopni upravit vašim konkrétním požadavkům). Zároveň v restauraci jsou pro děti k dispozici dětské židličky. Po celou dobu pobytu, máte možnost využít rychlovarnou konvici, mikrovlnku a lednici, ve společných prostorách chaty. Pokud budete potřebovat, tak vám bezplatně zapůjčíme rychlovarnou konvici na pokoj. 
 • Zábava uvnitř chaty - součástí restaurace je oddělený dětský koutek, který je určen pro děti do 6ti let. V prvním patře se nachází společenská místnost, kde jsou k zapůjčení společenské hry, ale také stolní tenis. Je zde i TV s DVD, na kterém můžete pouštět nejen pohádky. V případě většího počtu dětí, vytáhneme plátno a nahžavíme dataprojektor. Uděláme kino pro děti, anebo do něho zapojíme Playstation. Otázkou je, zda to bude pro děti, nebo pro tatínky.
 • Aby přebalování nebylo vždy jen na maminkách, u najdete u nás přebalovací pulty na dámských i pánských toaletách
 • Bazén s mořskou vodou (vyhříván květen - říjen) je šetrný k dětské pleti. Na objednání jsme schopni zajistit i instruktora na plavání s kojenci a batolaty. (Užívání bazénu se řídí vnitřními předpisy firmy Jurikol, a.s.)
 • Vleky pro malé děti, které jsou 150m od chaty - široká louka (cca 200m dlouhá) - bez bláznivých, rychlích sjezdařů i snowboarďáků, uprostřed s chatičkou s rychlým občerstvením. Jelikož svah je za lesem, sníh se na něm drží velice dlouho (až do května). Zároveň je možné využít lyžařskou školičku.
 • V bezsněžné sezóně - velké dětské dřevěné hřiště s houpačkami, skluzavkami a opičí dráhou je hned u chaty
 • Dům ve větvích - asi 200m od chaty - nezapomenutelný zážitek nejen pro kluky a holky - v noci si děti splní bobříka statečnosti (domek se ve větvích trochu houpe, praská, vrže), za to po probuzení je čeká nezapomenutelný pohled na srnky, jeleny, straky, dudky... Vrcholem zážitku je snídaně přinesená Krakonošem. (Užívání domu ve větvích se řídí vnitřními předpisy firmy Jurikol, a.s.)

   
   
   
   
   

Kompletní výčet vybavení chaty a poskytovaných služeb naleznete ZDE. Pomocníkem při plánování cílů vašich výletů může být stránka tipy na výlety.

Pro zjištění konkrétní ceny dle vašeho požadavku, prosíme, vyplňte formulář „rezervace - rodiny". Do 24hod obdržíte vyjádření k volnosti požadovaného termínu a zároveň konkrétní cenu. V případě urgentnosti požadavku volejte +420 608 901 390.

+420 608 901 390
portasky@portasky.cz
facebook

Velká Úpa č.p. 110
542 22
Pec pod Sněžkou

Portášky © 2024 Humlnet Creative, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace