restaurace ubytování venkovní terasa kulečník
stolní tenis sáňkování lyžařská škola pro děti i dpospělé TV se satelitem
sauna bazén se slanou vodou parkování (v bezsněžné sezóně)
WiFi možný pobyt se psy grilování, rožnění, táborák
bar zmrzlina lyžování běh na lyžích
T T T

Školy a školky v přírodě. Lyřařské kurzy.

Čerstvý vysokorský vzduch, chata uprostřed louky v blízkosti lesů, která se v zimě stává sjezdovkou, dětské hřiště, klubovna, společenská místnost, v zimě na sjezdovky rovnou z chaty a jiné přednosti Portášek jsou vhodným místem pro realizaci škol a školek v přírodě, ale také lyžařských kurzů.

           

V chatě je společenská místnost, kterou lze využít jako třídu na učení, případně ji přestavit na tělocvičnu. Dále si zde nejen děti mohou zahrát stolní tenis, větší děti fotbálek, šipky nebo kulečník. Kompletní seznam vybavení a poskytovaných služeb naleznete ZDE.

Školky a školy v přírodě

 Pobyt na zdravem čerstvém vzduchu s možností spousty pěších výletů v Krkonošském národním parku. Do programu je možné zahrnout i plavání ve slaném bazénu, který je součástí naší chaty. Rádi zajistíme i plaveckého instruktora. (Používání bazénu se řídí vnitřními předpisy fi: Jurikol, a.s.)

Jeden z výletů může být vláčkem od boudy Jana (cca 1,5 km od chaty Portášky) a jede do Pece pod Sněžkou. Cesta trvá 1,5hod. Návrat je lanovkou na Růžovou horu. V případě hezkého počasí můžeme dětem připravit táborák.

Lyžařské kurzy

Portášky jsou přímo na svahu s osmi lyžařskými vleky. Pro lyžování je vhodný svah, na kterém je chata postavena. Po něm je možné lyžování (asi 1700m) až k dolní stanici sedačkové lanovky (červená). Přímo u chaty je výstupní stanice 450 m vleku (kotva - obtížnost červená).

Dále jsou k dispozici další dva vleky - oba asi 200 m dlouhé, patřící Sagasorovým boudám. Tyto vleky jsou vzdáleny asi 250 m od Portášek, jsou vhodné zejména pro začátečníky (obtížnost zelená / modrá). Výhodou tohoto svahu je, že je za lesem a velmi dlouho se na něm drží sníh (až do dubna).

V případě nedostatku sněhu je možno lyžovat v Peci pod Sněžkou, kam jezdí z Velké Úpy autobusy ČSAD nebo bezplatné SKI Busy.

Na lyžařské kurzy jsme schopni zajistit komplet lyžařské vybavení i instruktory. Jako doporovodný program může být zajímavá přednáška od členů horské služby, či pracovníků KRNAPu.

Cena

Pro školy, školky je připravena speciální zvýhodněná nabídka. Pro zjištění konkrétní ceny dle vašeho požadavku, prosíme, vyplňte formulář „rezervace - skupiny". Do 24hod obdržíte vyjádření k volnosti požadovaného termínu a zároveň konkrétní cenu. V případě urgentnosti požadavku volejte +420 608 901 390.

+420 608 901 390
portasky@portasky.cz
facebook

Velká Úpa č.p. 110
542 22
Pec pod Sněžkou

Portášky © 2024 Humlnet Creative, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace