restaurace ubytování venkovní terasa kulečník
stolní tenis sáňkování lyžařská škola pro děti i dpospělé TV se satelitem
sauna bazén se slanou vodou parkování (v bezsněžné sezóně)
WiFi možný pobyt se psy grilování, rožnění, táborák
bar zmrzlina lyžování běh na lyžích
T T T

Ubytování ve východních Krkonoších

Chata Portášky Vám může nabídnout nejen nově zrekonstruované pokoje, které mají vlastní koupelny a toalety, ale i pokoje ve třídě klasik se společným sociálním zařízením (které je také nově zrekonstruováno na každém patře), dále také horskou klasiku v podobě spaní ve spacáku anebo v Haciendě ve větvích. Na Portáškách se krásně vyspinká opravdu každý.

Na Portáškách je připraveno ubytovaní pro až 75 osob v pokojích pěti cenových kategoriích.

U nás platíte pouze za obsazená lůžka. Ne za pokoj!

Rodinná apartmá - dvou a tří pokojové apartmá pro 7 a 11 osob s vlastní koupelnou a WC. Jedenácti lůžkové apartmá je vybaveno zimní terasou s výhledem do údolí a na panoráma Černé hory. Ideální pro velké rodiny s dětmi nebo skupiny kamarádů.

Standard - dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a toaletou. Ideální pro páry nebo rodiny s dětmi.

Klasik - dvou a čtyřlůžkové pokoje s umyvadlem, předsíňkou, krytou terasou s posezením. Nově rekonstruované sprchy a WC přímo přes chodbu. Pro ty co hledají kompromis mezi cenou a vybavením pokoje.

Ekonomik - pěti a šestilůžkové pokoje s umyvadlem. Nově rekonstruované sprchy a WC na patře. Ideální pro party kamarádů nebo rodiny s dětmi co si chtějí užít hory a neutratit moc.

Spacáky - sdílené ubytování
- pokoje pro 8 a 14 osob s umyvadlem (teplá/studená) s regulérními postelemi, žádné palandy a žádné spaní na zemi - pokud to nevyžadujete. Nově rekonstruované sprchy a WC na patře. Pro party přátel, kamarády co jen přecházejí Krkonoše nebo školní lyžařské kurzy.

 

Pro miminka a malé děti máme připravené dětské židličky, dětské postýlky, které půjčujeme zdarma včetně lůžkovin.

A naše prádelna (Rehademika Začléř) dodržuje naše, možná až extrémně přehnané požadavky na čistotu lůžkovin pro dětské postýlky. K tomu je u nás samozřejmostí, že po dobu 24 hod. denně máte přístup k mikrovlné troubě - pro ohřev jídel, rychlovarné konvici a ledničce v naší jídelně - pouze pro ubytované.

   

Ubytování je vždy se snídaní (mimo noclehárny), a to formou bufetu (pokud si klient nepřeje kontinentální podávání snídaně).

K pobytu je také možné objednat polopenzi nebo plnou penzi včetně pitného režimu po celý den.

Na přání je možné připravit různé druhy diet (diabetik, celiatik, lactosa, vegetarián, vegan a jiné s ohledem na roční dobu),  a místních krajových i jiných specialit. O těchto požadavcích nás, prosíme informujte s dostatečným předstihem.

Pobyt si můžete zpříjemnit pohodovým relaxem v sauně pro 8 osob, vířivce, či vyhřívaním bazénu s mořskou vodou vodou (vyhřívání v provozu od konce května do konce října v závislosti na klimatických podmínkách). Užívání bazénu se řídí zvláštními předpisy.

Pokud budete mít náladu na masáž, zkontaktujeme našeho externího a v údolí vyhlášeného maséra Romana a bezúplatně Vám poskytneme prostor pro jeho působení na Vašem těle. Tuto službu je třeba domluvit předem na našem baru.

Kdo chce více pohybu, může si zahrát stolní tenis, kulečník, šipky, stolní fotbálek anebo využít naší bezplatné půjčovny pro hosty, pro hry pentaque, ruské kuželky, badminton, líný tennis a jiné.

Romantika ve větvích aneb splňte si svůj sen z dětství

Snili jste někdy spát v domku ve větvích nebo si prostě chcete jen zavzpomínat na časy, kdy jste si dělali bunkry na stromech, ve větvích? Máte možnost! Jen 200m od chaty je domeček ve větvích stromu. Jednoduchý domeček, který se ve větru houpe, romanticky nebo pro někoho strašidelně vrže, praská...  

  Po trochu strašidelné noci, která pro dvojici může být neskutečnou romantikou a pro děti bobříkem odvahy, se dočkáte nezapomenutelného rána - pohled do skutečné přírody. Máte možnost vidět např. srny, jeleny, dudky, straky, a to vše jen pár metrů od vás. 
Završením tohoto zážitku je doručená snídaně samotným Krakonošem! Uznejte, že tomuto zážitku nelze odolat!

Ceník

Ceny jsou stanoveny na osobu dle typu pokoje, stravování, sezóny, délky pobytu. Dětem poskytujeme slevy dle věku, pro školy, skupiny, firmy máme množstevní slevy.

Pro zjištění konkrétní ceny dle vašeho požadavku prosíme vyplňte formulář "Rezervace". Do 24hod obdržíte vyjádření k dostupnosti požadovaného termínu a zároveň konkrétní kalkulaci za ubytování. V případě urgentnosti požadavku volejte +420 608 901 390.            

Ubytovací řád

+420 608 901 390
portasky@portasky.cz
facebook

Velká Úpa č.p. 110
542 22
Pec pod Sněžkou

Portášky © 2024 Humlnet Creative, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace