restaurace ubytování venkovní terasa kulečník
stolní tenis sáňkování lyžařská škola pro děti i dpospělé TV se satelitem
sauna bazén se slanou vodou parkování (v bezsněžné sezóně)
WiFi možný pobyt se psy grilování, rožnění, táborák
bar zmrzlina lyžování běh na lyžích
T T T

Portášky trail open!

Poprvé v historii MTB se můžete na Portáškách ve Velké Úpě v Krkonoších na legendární „Marosana 4 down“ trati legálně vozit.

MRSN worxxx crew se společně se Skiareálem SKIPORT ve Velké Úpě dohodli o spuštění provozu pro horská kola. Zachován bude z velké části původní trail tak jak ho znáte z několika ročníků Marosana end of the season. Hlavní důvod je právě navrácení tohoto podniku na jižní svah na Portáškách. Už tedy není nutné stát na závodím startu, abych si mohl sjet tuhle výjimečnou trať.

1.8.2015 od 13.00 se otevřou brány do tohoto doposud uzavřeného prostoru pro širokou bikovou veřejnost a to zcela zdarma!


Od 2.8.2015 vás nahoru vezme sedačková lanovka za 290,- Kč/den a provozní doba je od 9.00 do 18.00 hod. Ta samá pernamentka platí i pro sjezdovou trať na Bramberku v Peci pod Sněžkou, která hostí 9.8.2015 po delší pauze DH závod s názvem CZECH DH OPEN CZ

 

+420 608 901 390
portasky@portasky.cz
facebook

Velká Úpa č.p. 110
542 22
Pec pod Sněžkou

Portášky © 2024 Humlnet Creative, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace